מתנפחים למכירה

הילדים של פעם הכירו את המתנפחים בשמם הקודם – מזרון קפיצים – רק מהלונה פארק. שם היו מעמידים טרמפולינה אחת מסכנה שהייתה אמורה לשמש את כל המבקרים בפארק. הילדים היו עומדים בתור לעיתים תחת השמש הקופחת, ממתינים וממתינים בחוסר סבלנות לתורם שיגיע. וכשהגיע הרגע המיוחל חלצו נעליים והחלו לקפץ במלוא המרץ, אך בחלוף 7 הדקות שלהם נאלצו כולם לרדת בהוראת הסדרן התורן תוך כדי שהם מנסים לתפוס עוד כמה ניתורים על הדרך…

היום כבר מוצעים בהרבה חנויות משחקים מתקנים מתנפחים למכירה, או למי שלא רוצה לשלם יקר יש גם אפשרות להשיג מתקנים מתנפחים למכירה יד שניה, האפשרות הזו של רכישת  מתנפחים למכירה בזול, גרמה שהטרמפולינה היום הרבה יותר נפוצה מפעם, ישנם משפחות רבות שמנצלות את הזדמנויות השונות שמציעות מתנפחים למכירה במבצע, ובכל פעם שיוצאים לטייל מכניסים אותו לתא המטען וזה הופך להיות חלק מהטיול ומהאטרקציה, לצד המנגל.

למי מיועדים מתקנים מתנפחים לקניה?

התשובה היא כמעט למי לא?… היום הילדים מבלים המון זמן מול המחשב או הטאבלט וכמעט לא מזיזים את עצמם. בניגוד לעבר שאז הילדים היו מבלים את שעות הפנאי במשחקי תופסת ברכיבה על אופניים ועוד.היום, כדי להניע את הילדים צריך משהו מושך במיוחד שיפתה אותם לעזוב את המסכים ויגרום להם להזיז את עצמם. המתנפחים מהווים פתרון נפלא לצורך הזה, והיא גורמת לילדים לקום ולפרוק מרץ בצורה בריאה ומשחררת, וזה לא סוד שגם המבוגרים נהנים מזה. לפעמים הילדים יהיו רק התירוץ לקניית המתקן…

מתנפחים קטנים למכירה לבית   

אם יש לכם גינה צמודה לבית, או שהסלון שלכם גדול דיו לארח בו מידי פעם את הטרמפולינה, לא כדאי לכם לוותר על רכישה כזאת. קניית מתקנים מתנפחים זוהי בדרך כלל הוצאה שתצדיק את עצמה, וכשימאס לילדים תוכלו להתחדש במתקן חדש ואת הישנה להעביר או למכור למכירת מתקנים מתנפחים יד שניה, מתקן כזה בבית זהו אוצר של ממש. הילדים נהנים ממנו מאוד, וכשבאים חברים החוויה מתעצמת פי כמה וכמה. שלא לדבר על מסיבות יום הולדת שעולות דרגה כשעומד בחצר מתקן מתנפח.

משחקים מתנפחים למכירה למוסדות החינוך 

מומלץ לכל בית ספר או גן ילדים, להחזיק ברשותו מתקנים מתנפחים. בכל פעם שתרצו לגוון קצת את השגרה או להקפיץ את החברה, תוכלו לשלוף את הטרמפולינה מהמחסן, והעבודה כבר תיעשה מאליה… מכירת מתקנים מתנפחים לילדים היא כבר לא משהו נדיר. ההצעות השונות של מתנפחים למכירה מחיר שפוי לגמרי, המאפשר כמעט לכל בית ספר וגן להרשות זאת לעצמו.

לקייטנות ולטיולי קיץ  

קיימת גם האופציה שמשדרגת מאוד את המתקנים המתנפחים למיניהם, וזהו השילוב של המים בכל העניין…
בין המתנפחים למיניהם, תוכלו למצוא הרבה מתקנים שמיועדים דווקא לבריכה. מתנפחים לבריכה למכירה תוכלו למצוא היום בכל מקום המציע מתנפחים למכירה.

ישנם גם מתקני מים מתנפחים למכירה שיכולים להתאים לפעילות חצר ולא דווקא בבריכה. אותם מתנפחי מים למכירה, מומלצים במיוחד לימות הקיץ החמים, הילדים מחפשים את המים וכאשר הוא נמצא בתוך הטרמפולינה הם נהנים מכל הפעילות שבעתיים…

שמירה על כללי הבטיחות   

אסור לשכוח שגם כשנראה שמדובר בטרמפולינה טובה ותמימה, עדיין יש לשים לב לכללי הבטיחות כדי שההנאה תהיה מושלמת ולא תסתיים חלילה בפציעות. לכן אף פעם אל תפעילו את הטרמפולינה מבלי שיהיה מבוגר אחראי בשטח שישגיח לאורך כל זמן הפעילות. כמו כן אין לשכוח לחלוץ נעליים לפני הפעילות, וכן יש לאסור הכנסת משחקים שעלולים לפגוע בילדים. חשוב גם לשמור שלא יקפצו מהמתקן ישר לרצפה. כדאי מאוד לפרוש מזרון ליד פתח היציאה מהמתקן, וכן יש לבדוק שגילאי הילדים תואמים להמלצות של המתקן הספציפי שלכם.

אז אם גם אתם רוצים לשמח את הילדים (ואת עצמכם…) או שאתם מחפשים מתנה מקורית – טרמפולינה תענה היטב על כל זה. המחיר הוא ממש לא בשמים וההנאה ממנה היא ממש בכפל כפליים. לא יפסיקו להודות לכם על זה.

אצלנו תוכלו למצוא מגוון רחב במיוחד של מתקנים מתנפחים בכל גודל ובכל  צורה, בהתאמה לכל גיל שתבקשו ועם שילובים שונים של אתגרים שיעצימו את החוויה. צרו עמנו קשר עוד היום ונשמח לעמוד לשירותכם. אתם תהיו מרוצים לאורך זמן!

מתקנים מתנפחים למכירה לארגונים, קייטנות, לבית ומוסדות חינוך

 

לקבלת הצעת מחיר או לפרטים נוספים