מתקני לונה פארק

תוכן עניינים

צרו איתנו קשר
לקוחות ממליצים
על מתנפחים פלוס

כיום כמעט בכל מתחם מסחרי גדול או אפילו אירועים שונים תוכלו למצוא מתקני לונה פארק שונים, החל מרכבת על מסילה, ספינת פיראטים, מכוניות מתנגשות, שור זועם, קרוסלות, באנג'י טרמפולינה ועוד…

מתקנים אלה מושכים את עיניהם ותשומת ליבם של האנשים והילדים ומושכים אותם אליהם כאילו הם היו בלונה פארק. הורים רבים לוקחים הפסקה מהקניות ומהסידורים ולוקחים את הילדים שלהם לבלות, במיוחד במקומות בהם הכניסה לפארקי השעשועים היא יקרה או שבמקום אין פארק שעשועים גדול וכי ההורים מסתפקים בלקחת את הילדים לאותו מתחם שבו יש כמה מתקנים מסוג זה.

מתקני לונה פארק להשכרה תוכלו למצוא אצלנו באתר במגוון רחב של סוגים ומחירים שונים. תוכלו לשכור אותם לטווח זמן ממושך או כאמור לאירועים מסוימים על מנת להפוך אותם לאטרקטיביים יותר עבור האורחים. מתקני לונה פארק תל אביב יכולים להיות אצלכם באירוע ולא צריך לחפש רחוק. מתקן קרוסלה לונה פארק, רכבות, ביתנים, קרטינג, מתנפחים ועוד תוכלו למצוא אצלנו באתר, לבחור את מה שמעניין אתכם מהקטלוג וליצור עמנו קשר באתר או בטלפון לפרטים נוספים, ייעוץ והזמנות.

השכרת מתקני לונה פארק הנה במחיר משתנה בהתאם למתקן, לזמן השכירות, למיקום ועוד. בעת השימוש במתקנים חשוב לשמור על כללי הבטיחות שתקבלו מאתנו. כך למשל יהיה עליכם להפעיל את המתקנים בתנאי מזג האוויר מתאימים, הרחק מגנרטור החשמל ובמשטח ישר ותקין.

גלריית מתקנים מתנפחי לונה פארק להשכרה:

 

לפרטים והזמנות חייגו: