מתקנים מתנפחים למים

השכרת מתנפחים למים בכל רחבי הארץ

השכרת מתנפחים למים הינה השכרה שמבוססת על מתנפחים המכילים מים בכמות נדיבה מאוד. לדוגמא: מתנפחים המדמים פארק מים, מגלשות מים, ובעיקר פעילות מהנאה וכיפית לילדים. השירות אינו כולל מפעיל, שילוח, או דברים אחרים. השירות כולל את השכרת המתנפח בלבד, לבדו. אם דרוש לכם מפעיל מקצועי, ניתן להזמין את השירות בתוספת תשלום הגונה ושפויה, בהתחייבות.

מגוון מתנפחי מים הגדול בישראל
להזמנות ופרטים בכל רחבי הארץ

לקבלת הצעת מחיר או לפרטים נוספים

מתקנים מתנפחים למים

מתנפחי מים להשכרה – סוגי המתקנים

מתנפחים אהובים בקרב הילדים, הפעוטות, ובני הנוער הנמרצים. בחגיגות שכוללות המון ילדים, המתנפחים מככבים על הבמה כאטרקציה המובילה מכולם. המתנפחים מוציאים את המרץ מהילדים, מפיגים את השעמום, מכניסים כיף ועניין, ותורמים לאווירה של כל החגיגה. אצלנו, במתנפחים פלוס, ניתן למצוא את כל סוגי המתנפחים – גדולים, בינוניים, ואפילו הקטנים. הנה פירוט אודות המתקנים:

  1. פארק מים בחצר – המתקן האהוב על הילדים, המתקן שכמעט כל משפחה חפצה בו. מתקן פארק המים משלב דימוי לפארק מים כיפי, כולל בחובו מגלשות מים ובריכה קטנה.
  2. מתקן מים שכולו גן עדן לילדים – זהו מתקן המים הפופולארי והמושקע ביותר לילדים. המתקן כולל מגוון דברים: מתקן קפיצות, מגלשת מים כיפית, קיר טיפוס, תותח מים, ועוד.
  3. אביזרים לבריכה – אצלנו, בחברת מתנפחים פלוס, ניתן למצוא מגוון מתנפחים לבריכה. לדוגמא: מזרוני מים, ספה מתנפחת, ומתנפחים המיועדים לסביבה מימית.

 

אצלנו תוכלו למצוא את כל סוגי מתנפחי המים, המתקנים הנפוצים, והאביזרים הנלווים לילדים. בפסקה זו, פירטנו על שלשוה מתקנים נפוצים, ישנם מתקנים נוספים שניתן להזמין מראש. ניתן לקבל מידע נוסף בנושא מאחד מנציגינו, לפרטים נוספים והרחבה אודות השירות התקשרו עכשיו.

מתי נצטרך להזמין מתקנים מתנפחים למים?

השאלה החשובה והמעניינת מכל, נזדקק באותם המתקנים כאשר נדרש בפעילות עם הילדים. בהרבה מהמקרים, זה יכול להיות בשבת, בימי חול, ואף בימים חגיגיים יותר – יום הולדת למשל. בנוסף, הזמנת מתקנים מתנפחים למים נדרשים גם כאשר קיים תכנון מראש עם הילדים – יציאה לבריכה העירונית, יציאה ספונטנית לים, ועוד. הזמנת המתקן נדרש גם כאשר אנו צריכים לקיים יום כיף עם הילדים, בספונטניות או בתכנון קפדני מראש. מה שכן, השכרת מתקנים תמיד תעשה טוב.

ומהצד השני, כדאי ומומלץ לשקול רכישה של מתקן ייעודי לבית, במידה והפעילות תמידית או רבה. צוות היועצים המקצועי של מתנפחים פלוס יספקו לכם ייעוץ ראשוני בחינם, לגבי כל החלטה שתבחרו. ניתן לקיים איתנו אינטראקציה בכל זמן שתבחרו, אנו זמינים במרבית שעות היממה.

למה דווקא מתנפחים פלוס?

הכירו את הספק הגדול ביותר בישראל למתנפחים ולציוד מתנפח – חברת מתנפחים פלוס. אנו מספקים שירות בפריסה ארצית נרחבת, מעניקים שירותי ייעוץ ללא עלות, ומספקים שירותי השכרה של כל סוגי המתנפחים, המתקנים, והאביזרים הנלווים. כל מה שאתם צריכים, במקום אחד ואמין. אז למה דווקא אנחנו? יושרה ואמינות, מחירים נוחים לכל כיס, מגוון רחב של מתנפחים, ושירות סובלני.

הגיע הזמן להשכיר את המתנפח הראשון שלכם, לפרטים נוספים חייגו עכשיו – 072-3726-949

לקבלת הצעת מחיר או לפרטים נוספים