מתנפחים להשכרה בסביון

לא ניתן לחגוג יום הולדת כהלכה או אירוע לילדים, ללא מתנפחים להשכרה בסביון. אין שום דרך אחרת לגרום לחבורה של ילדים לקפוץ גבוה, להשתולל ולצחוק, לפרוק את כל המרץ שלהם ולחזור הביתה עייפים אך מרוצים. כל ילד היה שמח לחגיגת יום הולדת מושקעת, בה הוא וכל חבריו יוכלו לקפץ ולשמוח על מתקנים מתנפחים שונים ומשונים. ניתן למצוא סוגים שונים של מתקנים מתנפחים, בהתאם לגיל הילדים ולרצון חתן יום ההולדת. ניתן ליהנות מטבילה מהנה בבריכת כדורים, להיאבק בזירת אגרוף, לטפס על קיר טיפוס מתנפח או להתגלש במגלשה ענקית. בכל מקרה, מתנפחים בסביון הם הפתרון האולטימטיבי לכל מסיבת יום הולדת מהנה ומרגשת.

השכרת מתנפחים בסביון – למה להעדיף מתנפחים על פני כל אטרקציה אחרת? 
השכרת מתנפחים לאירועים בסביון היא האטרקציה החמה ביותר ליום הולדת של הילד, היות ומדובר באטרקציה צבעונית ומקפיצה ששום ילד לא יצליח לעמוד בפניה. לא תמיד כשמזמינים ליצן ליום הולדת, הילד מגיב בצורה שלה ציפינו. פעמים רבות הילד מפחד מהליצן, או ששאר הילדים לא מוכנים לשתף פעולה עם המפעיל שהוזמן למסיבה. במקרים כאלו מדובר במצב לא נעים במיוחד להורים, שצריכים להתמודד עם חבורת ילדים משועממת שיש להפעיל ולשעשע אותם. אך השכרת מתנפחים לילדים בסביון מהווה את הפתרון המושלם, היות וכל ילד ישמח לקפץ ולהשתולל על מתקנים המתנפחים. אין אפילו צורך להזמין מפעיל, היות והילדים מסתדרים בכוחות עצמם וההורים מסוגלים להקים את המתנפחים לבד ובכך לחסוך עלויות.

מתקנים מתנפחים בכל הצורות והדמויות

נקודה חשובה נוספת שיש לקחת בחשבון, היא מחיר מתנפחים בסביון. ביחס לאטרקציות אחרות לימי הולדת, מדובר במחיר שפוי והוגן בכל קנה מידה. מתקנים מתנפחים להשכרה בסביון מהווים אטרקציית יום הולדת משתלמת ומהנה במיוחד, הן לילדים והן להורים.

לקבלת הצעת מחיר או לפרטים נוספים