מתנפחים להשכרה במגדל העמק

מגדל העמק היא עיר אשר נמצאת בעמק יזרעאל וממוקמת במחוז צפון של הארץ. בשל הנופים הירוקים הסובבים את העיר ובשל השקט הצפוני, משפחות רבות מגוררות במקום ומשפחות חדשות עוברות לשם מידי שנה. כמו במגדל העמק ובכל הארץ כולה, משפחות רבות מעוניינות לבלות במגוון ימי כיף בעונות הקיץ הנעימות, לאפשר לילדיהם את ההנאה המושלמת בסדנאות, אירועים חברתיים וגם כמובן לארגן את ימי ההולדת ומסיבות למיניהן. אחת מהאטרקציות המושכות ביותר לילדים והנוחות ביותר להורים היא אטרקציית מתנפחים להשכרה במגדל העמק.

מתנפחים במגדל העמק 
אנשים רבים נוטים לחשוב שכשמדובר על השכרת מתנפחים במגדל העמק הוא ניתן רק לחברות אשר מקיימות אירועים חברתיים, ימי כיף בפארקים, בבריכות או בסדנאות. אך השכרת מתנפחים לאירועים במגדל העמק מאפשר גם לאירועים פרטיים כגון בר או בת מצוות, ימי הולדת וכדומה, להשכיר את שירותיהם. השכרת מתנפחים לילדים במגדל העמק מאפשרת את ההנאה המובטחת, מלאת השעות, מלאת המרץ והאנרגיות לכל הילדים ובמגוון רחב של הרפתקאות, צורות, גדלים וסגנונות של מתנפחים.

מתנפחים לילדים בכל הדמויות האהובות

מתקנים מתנפחים להשכרה במגדל העמק 
בין המגוון הרחב של סגנונות המתנפחים המוצעים להשכרה יש את אלו אשר אהובים ביותר על הילדים והם מתקני המים. מתקנים אלו מונחים באופן בטיחותי ונכון על בריכות ומגיעים בצורות של מגלשות גבוהות, בריכות קצף, מבוכים ואתגרים בתוך המים ועוד. בנוסף המתנפחים האהובים על הילדים הם בריכות הכדורים, סולמות וחבלים, הרי טיפוס, טרמפולינות ועוד רבים.

מחיר מתנפחים במגדל העמק 
בשל המודעות הרבה של רצון ההורים והאנשים אשר עומדים מאחורי ארגון האירועים הציבוריים או הפרטיים, מחיר המתנפחים הוא אינו עולה על מאות שקלים בלבד ומאפשר לילדים את החוויה המושלמת, מלאת המרץ והססגוניות שנמצא באירוע

לקבלת הצעת מחיר או לפרטים נוספים