מתנפחים להשכרה בכפר קאסם

כפר קאסם אשר נכתבת גם כפר קסם, היא עיר אשר נמצאים ומתגוררים בה ישראלים וערבים יחדיו. כפר קאסם היא עיר אשר ממוקמת באזור השרון שבארץ. בכפר קאסם ובעצם בארץ כולה מתגוררים משפחות רבות עם ילדים מלאי מרץ, אנרגיות ושאיפה להיות בכמה שיותר ימי כיף, אירועים חברתיים, פארקים, ימי חופש וימים עם זמן איכות של המשפחה. האטרקציה אשר נותנת לילדים את הקפיצות האין סופיות, הסיבובים באוויר, הריגוש והוצאת האדרנלין הבלתי נפסק, היא אטרקציית השכרת מתנפחים בכפר קאסם.

השכרת מתנפחים לילדים בכפר קאסם 
מתנפחים בכפר קאסם מאפשרים גם לאירועים פרטיים כגון ימי הולדת, בר ובת מצוות, מסיבות למיניהן, וגם אירועים ציבוריים כמו סדנאות יצירה, סדנאות אוכל, חגים, חופשות וימי כיף מסוגים שונים, את האפשרות של השכרת מתנפחים לאירועים בכפר קאסם. אחד מהדברים שילדים הכי אוהבים הם לבחור מבין המגוון הרחב של מתקנים מתנפחים להשכרה בכפר קאסם ולקפוץ, לגלוש, להסתובב באוויר, ליפול ולקום מחדש.

האטרקציה הפופולארית ביותר – השכרת מתנפחים

המגוון הרחב של המתנפחים 
בין האפשרויות הרבות של אירועים ציבוריים ואירועים פרטיים לבחירת המתנפחים או המתקנים המתאפשרים להשכרה, יש את אלו אשר פופולריים ומוכרים ביותר לילדים והם מתקני המים. מתקנים אלו  מגיעים בצורת מגלשות גבוהות והילדים אשר מתגלשים בהם נכנסים ונופלים היישר למים, מתקן נוסף הוא בריכת הקצף הכיפית והמהנה לילדים. בין המגוון הרחב יש את המתנפחים אשר מאפשרים לילדים לקפוץ בתוך מתנפחים בצורת טירות אפלות, טירות של נסיכות, דמויות, חיות ועוד.

מחיר מתנפחים בכפר קאסם 
כשמדובר על מחירי העלויות של מתנפחים ומתקנים לילדים אפשר להבחין במחירים מוזלים ונוחים ביותר אשר מאפשרים גם לאנשים הפרטיים להשכיר אותם. המחירים אינם עולים על כמאות שקלים בודדים ועוזרים בחיסכון האירוע.

לקבלת הצעת מחיר או לפרטים נוספים