מתנפחים להשכרה בכפר יונה

כפר יונה היא עיר הממוקמת על שפלת החוף של ישראל ומסביבה נמצאת העיר נתניה וטול כרם. משפחות רבות עם ילדים מתגוררות בכפר יונה והן ובעצם כל משפחה בארץ רוצה את אירועי ימי ההולדת המושקעים ביותר, את המסיבות הייחודיות ביותר, או להגיע לאירועים ציבוריים בהם הילדים יוכלו לשחק, להוציא את מרב האנרגיות והמרץ שיש להם ולחוות הרפתקאות ופעילויות שונות. כשמדובר על נושא האירועים והאטרקציות לילדים, אחת מהאטרקציות הפופולריות והאהובות ביותר על ידי הילדים והאירועים הציבוריים בכלל היא, מתנפחים בכפר יונה.

מתנפחים בכפר יונה 
השכרת מתנפחים לאירועים בכפר יונה מאפשרת גם למשפחות המארגנות אירועים פרטיים כגון ימי הולדת, מסיבות, בר ובת מצוות וגם לאירועים ציבוריים כמו דוכנים, סדנאות יצירה, ימי כיף, פארקים וכו', ליהנות מקבלת מתקנים מתנפחים להשכרה בכפר יונה. דבר זה מאפשר את האירוע המושך יותר לקהל ואת המוזמנים הרבים, מאפשר לילדים ליהנות משעות רבות של משחקים ואחד מהנושאים החשובים ביותר, גם כן לחסוך בעלויות האירוע.

מתקנים מתנפחים – חוויה נהדרת לילדים

השכרת מתנפחים לילדים בכפר יונה 
השכרת מתנפחים בכפר יונה מציעה את למארגני האירוע את הבחירה מבין המגוון הרחב של המתנפחים והמתקנים. ביניהם האהובים ביותר על הילדים הם בריכות הכדורים הצבעונית, סולמות וחבלים, מבוכים מרתקים ומלאים בהרפתקאות, בריכות קצף ומגלשות מים לבריכות לימי הקיץ החמים, מתנפחים בצורת טירות המאפשרות לילדים לקפוץ בלי סוף, בצורות חיות, בצורות דמויות שונות ומגרשי כדורגל, טרמפולינות, הרי טיפוס ועוד רבים.

מחיר מתנפחים בכפר יונה 
בשל המודעות הרבה של העלויות הרבות היוצאות באירועים חברתיים או אירועים פרטיים, השכרת מתנפחים לאירועים בכפר יונה עומדת על כמאות שקלים בלבד לאירוע ומשתנה בבחירה של סגנון המתנפחים, הגודל ומספר השעות הרצויות להשכרה

לקבלת הצעת מחיר או לפרטים נוספים