מתנפחים להשכרה בטירה

טירה היא בעצם מילה מקוצרת לעיר טירת הכרמל ועם השנים נהפכה להיקרא רק "טירה". טירת הכרמל ממוקמת במחוז צפון שבארץ ליד העיר חיפה וממוקמת על הר הכרמל אשר נמצא על גדות הים התיכון. בטירת הכרמל מתגוררים משפחות רבות אשר שואפות לחפש את ימי החופש, ימי הכיף, ימי ההנאה וימי המשפחה ביחד עם ילדיהם. בנוסף לאירועים הציבוריים משפחות רבות כיום מקיימות אירועים פרטיים כגון אירועי חברה, ימי הולדת או בר ובת מצוות ומחפשים את האטרקציה המושלמת לילדיהם אשר תגרום להם לשמחה ולהוצאת האנרגיות הרבות.

מתנפחים להשכרה בטירה 
האטרקציה המדוברת ביותר והפופולארית ביותר שקיימת כיום בארץ לילדים ולנערים היא אטרקציית השכרת מתנפחים בטירה. השכרת מתנפחים לאירועים בטירה מאפשרת גם לאירועים ציבוריים וגם לאירועים פרטיים ליהנות ממגוון רחב של מתקנים מתנפחים להשכרה בטירה ולקיים אירוע בלתי נשכח ומלא בהרפתקאות לילדים.

השכרת מתנפחים לכל המשפחה לכל אירוע

השכרת מתנפחים לילדים בטירה 
הבחירה מבין המתקנים והמתנפחים המוצעים להשכרה היא אין סופית. מבין המגוון הרחב של האפשרויות הקיימות יש אלו אשר ילדים אוהבים במיוחד ואפשר למצוא באירועים רבים והם המתנפחים הקופצים. מתנפחים אלו מגיעים בצורות של טירות אפלות לילדים, טירות של נסיכות לילדות, דמויות כלשהן, חיות, מגרשי כדורגל ועוד. בנוסף המתנפחים הפופולאריים הם בריכות הכדורים, מבוכים, סולמות וחבלים, הרי טיפוס, בריכות הקצף, מגלשות המים ועוד רבים.

מחיר מתנפחים בטירה 
השכרת מתנפחים בטירה יכולים לעמוד על עלויות של כמאות שקלים בודדים בלבד. העלות היא כמובן תלויה בגודל של המתנפחים, בסוג המתנפחים הרצויים, השעות או הימים המתבקשים להשכרה והציוד הנצרך למתנפחים ולמתקנים כגון חבלים, מפוחים חשמליים, אנשי אבטחה לשמור על ביטחונם של הילדים ועוד.

מתנפחים להשכרה בטירת הכרמל מאפשרת את החוויה המושלמת מלאת המרץ לכל הילדים

לקבלת הצעת מחיר או לפרטים נוספים