מתנפחים להשכרה באור עקיבא

אור עקיבא היא עיר אשר נמצאת במחוז חיפה שבצפון הארץ וממוקמת במישור החוף הצפוני. אור עקיבא היא עיר אשר מכילה בה משפחות רבות בשל הקרבה לחופים, הנופים היפים, הרגשת הטבע והאחדות מסביב ובשל העובדה שהיא נחשבת לאחת מהערים הקטנות ביותר בישראל. המשפחות באור עקיבא ובכללי בארץ מכילות בתוכן ילדים רבים אשר ברגע שישמעו על מתנפחים באור עקיבא לא יתאפקו ויקפצו, יתרגשו, ישמחו ויחכו בציפייה רבה ליום בו יוכלו לשחק מתקנים מתנפחים להשכרה באור עקיבא. אטרקציה זו נחשבת לפופולארית ביותר וכיום מתאפשרת גם לאירועים פרטיים.

השכרת מתנפחים לילדים באור עקיבא 
אחד מהדברים האהובים ביותר על ילדים הוא לקפוץ, לגלוש, לעוף ולהסתובב באוויר, להיכנס לבריכה מלאת כדורים, לעלות ולרדת בסולמים, ליפול ולקום שוב מהחבלים ולהיכנס לצינורות ומבוכים. כשמדובר על השכרת מתנפחים באור עקיבא יש את האפשרות לכל אלו ועוד הרבה יותר. אירועים פרטיים וגם אירועים ציבוריים מבקשים ושואפים לייחודיות, למקוריות וזו שתהפוך את האירוע למושלם ולצבעוני ובהשכרת מתנפחים יש מגוון רחב של אפשרויות.

מתקנים מתנפחים להשכרה אצלנו מכל הסוגים והגדלים

השכרת מתנפחים לאירועים באור עקיבא 
מתוך המגוון הרחב של מתקנים ומתנפחים אפשר למצוא את אלו אשר ילדים ירוצו היישר אליהם והם בדרך כלל יהיו מתקני המים כגון מגלשות המגיעות היישר אל תוך הבריכה, בריכות הקצף המצחיקות, בריכות הכדורים הצבעוניים, טרמפולינות, סולמות וחבלים, הרי טיפוס, טירות המותאמות גם לילדים וגם לילדות בשל הצבעים והדמויות השונות הנמצאות עליהם והקפיצה האין סופית ועוד רבים.

מחיר מתנפחים באור עקיבא 
נושא האירועים כיום הוא אינו דבר כלל וגם באירועים פרטיים כל דבר קטן מקשה קצת יותר על התקציב. אך בכל הנושא הנוגע למתנפחים ולמתקני מים השונים, הדבר מאפשר השכרה בעלויות מוזלות ונוחות למדי

לקבלת הצעת מחיר או לפרטים נוספים