השור הזועם

תוכן עניינים

צרו איתנו קשר
לקוחות ממליצים
על מתנפחים פלוס

ארגון אירוע כלשהו, אין זה משנה אם מדובר ביום הולדת, אירוע חברה, בר מצווה, חתונה או כל אירוע אחר – אם יש בו אנשים – יש הצורך באטרקציות שונות שילהיבו את האנשים, יספקו להם בידור ותעסוקה וישדרגו את האירוע באופן משמעותי. כיום לא מספיק לדאוג רק לאוכל וכי תצטרכו לדאוג לתעסוקה של האנשים – כך למשל תוכלו לשכור את מתקן השור הזועם, מתנפחים מסוגים שונים ועוד. תלוי כמובן בסוג האירוע, הקהל שיהיה בו וכו'.

 

השור הזועם להשכרה מחיר: 

השכרת השור הזועם לא תעלה לכם כסף רב ולכן מדובר באטרקציה ייחודית, מהנה ואטרקטיבית. המתקן הנו אטרקטיבי גם לילדים וגם למבוגרים שלעיניי חבריהם ינסו להרשימם ולהישאר על השור לאורך זמן רב ככל שיוכלו.
השור הזועם הוא בין אטרקציות האירועים הפופולריות ביותר בשנים האחרונות וכי תוכלו למצוא אותו בימי הולדת, בר מצוות ואירועים שונים אחרים. חברתינו בעלת רישון מיוחד למתקן זה. אטרקציית השור הזועם היא פופולארית בקרב הילדים, נוער וחיילים. חברתנו מציעה שירותי השכרת מתנפחים ועוד אטרקציות מדהימות בשילוב השור הזועם על מנת לספק לכם חווית אירוע שלא תשכחו לעולם! חווית השור הזועם שונה מהאטרקציות האחרות מכיוון שבמשחק זה כל החברים שלכם יצפו בכם וינסו לעודד אתכם להישאר על השור כמה שיותר זמן. אז כמה זמן אתם חושבים שתצליחו לשרוד עם השור הזועם ?השור הזועם, מתקנים מתנפחים ודוכני מזון יהפכו את האירוע שלכם לפסטיבל אמיתי שבאמת כיף להיות בו.

התקשרו עוד היום והזמינו : השור הזועם ישדרג לכם את האירוע!!!!