דוכני מזון

דוכני מזון – איך בוחרים?

בעת ארגון אירוע, אחד מהדברים המבלבלים ביותר יהיה קשור בענף המזון. אף פעם לא ידעתם כמה חשיבה וכמה מרץ מושקעים בחלק הזה של האירועים אשר בהם השתתפתם עד היום… הלבטים הינם רבים מאוד ובמיוחד כאשר אתם לא אמורים להחליט לבד… כמס' המחליטים כך מס' הדעות, כאשר כל אחד מושך לצד שלו. מצד אחד יש לפעמים את הרצון להרשים, אך מצד שני אתם רוצים שאנשים יצאו שבעים. אתם רוצים לקלוע לטעמים האופנתיים, אבל תמיד יש גם את השמרנים שלא יוותרו על מזון מסורתי מוכר וקלאסי. ההחלטות לא יהיו קלות. זה בטוח, וחשוב למצוא את שביל הזהב ולבחור בתפריט שיתאים לכל המשתתפים.

דוכני מזון לאירועים גדולים

כאשר מדובר באירוע גדול שהאוכל אמור לתפוס מקום חשוב, אל תזלזלו בחלק הזה של דוכן מזון נייד. האוכל אמור להיות בשפע, הוא אמור להתאים לכל המשתתפים באירוע. תמיד כדאי שתהיה האפשרות של אוכל פרווה שאינו בשרי. לא כולם רוצים לאכול אוכל כבד באירועים. יש שירצו להתכבד במשהו סמלי ויש שלא יוותרו על האוכל האמתי. לכן כדאי תמיד באירועים מן הסוג הזה, לוודא שיהיה מענה לכלל המשתתפים.

לקבלת הצעת מחיר או לפרטים נוספים

כמו כן בחלק הבריאותי. יש את האנשים שהמזון הבריא אצלם הוא בגדר חוק ולא יעבור. אף באירועים של פעם בחיים הם לא יחרגו מהדרך שלהם. השתדלו לדאוג גם להם.

אם אמורים להשתתף באירוע ילדים קטנים, אל תשכחו לקחת אותם בחשבון. דאגו שגם הם יוכלו למצוא את המנה המתאימה להם.

השכרת דוכני מזון לאירועים קטנים

כאשר מדובר באירוע קטן, כמו יריד או מסיבה דוכני מזון לאירועים קטנים אמורים לכלול אוכל קליל כמו פופקורן, ופל בלגי, ממתקים שונים כמו שוקולדים, עוגות מעניינות ועוד. כאשר יש גם ילדים בין המשתתפים, חשוב להתאים את הדוכנים לטעם שלהם ולהציע דברים שילדים אוהבים. ממתקים שונים, צ'יפס ועוד. האוכל הוא זה שנותן את הטעם והאווירה באירוע. השקיעו מחשבה בבחירת התפריט אותו אתם רוצים שיוצעו בדוכני המזון.

איך תדעו לבחור בחברה המציעה דוכני מזון להשכרה?

כשאתם מחפשים השכרת דוכני מזון חובה לבדוק את הפרטים הבאים:

אל תוותרו על בדיקה מעמיקה של חומרי הגלם בהם משתמשת החברה. בדקו כי הם אינם ממחזרים אוכל ולא חוסכים בחומרים. תמיד יהיו חברות שאולי יציעו מחיר זול ומפתה, אך התמורה אפילו לא תהיה שווה את זה. לעיתים המזון לא יהיה טרי ויורגש בו טעם לואי, ולעיתים הוא יהיה עשוי מחומרים שאינם איכותיים וחבל. אם אתם כבר משקיעים, אז שזה יהיה במשהו שווה.

  • בקרו באירוע בו החברה נשכרה לצורך העמדת דוכן מזון. בדקו איך הם מתנהלים אל מול קהל המשתתפים. התענינו ברמת המזון המוגש, בטעמם ובטריותם. התבוננו גם בשירות ובאדיבות שלהם האם זה מספק אתכם ויתאים גם לכם.
  • בררו האם החברה מעניקה את שירותיה באירועים כמו שלכם. אל תהיו שפני ניסיון שלהם. חשוב שהם יהיו בעלי ניסיון מוכח בשירות הציבור באירוע באותו סדר גודל כשלכם.
  • בקשו המלצות מלקוחות שנהנו בתקופה האחרונה משירותי החברה בשכירת דוכני מזון. שאלו אותם האם הקהל שלהם היה מרוצה? האם האוכל הוכן במהירות? האם העבודה שלהם הייתה נקייה ואסתטית? האם העובדים היו אדיבים ונחמדים? אל תחתמו עם אף אחד בטרם בררתם שהנכם עומדים לקבל את התמורה המלאה לכספכם.
  • שבו עם החברה על רשימת האפשרויות שלהם ובדקו האם המגוון גדול מספיק. האם הוא יתאים לכל קהל היעד שלכם? אל תסתמכו רק על הטעם האישי שלכם. התייעצו עם עוד אנשים והקשיבו גם לדעתם של חברת ההשכרה של דוכני המזון. הם בעלי הניסיון בשטח ורואים את הציבור בתדירות גבוהה משלכם. הם ידעו להדריך אתכם גם בחלק של המגוון וגם בחלק של הכמויות.

 

רוצים לדעת עוד פרטים על דוכני מזון? אצלנו באתר מתנפחים פלוס ניתן להזמין גם מתנפח וגם דוכני מזון בהתאמה אישית לכל האירועים!

לקבלת הצעת מחיר או לפרטים נוספים