בובות ענק להשכרה

תוכן עניינים

צרו איתנו קשר
לקוחות ממליצים
על מתנפחים פלוס

הרבה אנשים כבר הבינו את הפוטנציאל הטמון בהופעה מפתיעה של בובות ענק, והם אינם מוותרים עליהם באירועים אותם הם עורכים. הילדים כמובן מתלהבים עד אין קץ, אך לא רק הם ולא משנה באיזה אירוע מדובר – לבובות הללו פוטנציאל אדיר בהרמת כל אירוע החל ממסיבה ועד לחתונה. בשנייה שבובות הענק נכנסות למתחם, כל האווירה משתנה.

בובות ענק מתנפחות למי זה מתאים?

בובות ענק להשכרה במגוון גדלים לכל האירועים

בכל אירוע שאתם רוצים ריקודים ברמה אחרת, הוסיפו את גורם ההפתעה של כניסת בובה באמצע המעגל, אין ספק שכל הריקודים ישתנו. האיש שבתוך הבובה ירקוד היטב כי אף אחד לא רואה אותו… אך לא רק הוא – גם האנשים מסביב ירקדו פתאום כאילו לא רואים אותם… כל מסיבה וכל כנס או יריד יקבל טעם אחר כאשר הבובות משתתפות בהם.

השכרת בובות ענק למתי זה מתאים?

יש שיבחרו בובות ענק להשכרה לפורים, כדי להגיע לשמחה וריקודים 'עד דלא ידע'… ואין כמו הבובות שלנו שיעשו זאת על הצד הטוב ביותר…
יש שלא יוותרו על הופעת בובות בחתונה. החיוך שהבובות הללו מעלות על פני כולם – אנשים נשים וטף- שווים את זה!

בובת ענק להשכרה מחירים

אמנם בובת ענק להשכרה עולה כסף, אך ביחס לתמורה אותה אתם מקבלים מדובר במחיר ממש אפסי. הבובות הללו מרימות את האירוע ומכניסות בו טעם מיוחד שלא יישכח. המחירים אותם אנחנו לוקחים הינם עבור התחזוקה של הבובות שכמובן דורשות טיפול שוטף, ניקיון, כביסה, תיקונים שונים, אחסון ושמירה עליהם.

למה זה כדאי לכם?

נסו לדמיין איזה כיף יהיה כאשר האורחים שלכם, כולם, רוקדים בהתלהבות באירוע שלכם, או שעובדי החברה המאופקים תמיד, נכנסים לכינוס עם חיוך בעל כרחם… הבובות הללו מביאות עמן הרבה שמחה וצחוק, קשה מאוד להישאר אדישים כאשר רואים אותם.

אז אם גם אתם רוצים אטרקציה מיוחדת לחתונה או לכל אירוע שאתם עורכים, בובות ענק להשכרה בזול, הם אלו שיעשו לכם את זה.
היכנסו לאתר שלנו, התרשמו ממה שיש לנו להציע לכם.

בובות להשכרה, זהו להיט שאסור לכם לפספס באירוע שלכם.